Двоје погинулих у тешкој несрећи на улазу у Пале

- Оглас -

Два лица са Пала погинула су вечерас, а два су повријеђена у саобраћајној несрећи на дионици магистралног пута Љубошта-Пале, у мјесту Каловита брда, потврђено је Срни из Полицијске управе Источно Сарајево.

Иницијали оба погинула лица су Д.Х.

– Два лица су повријеђена и превезена у болницу Кошево, још се не зна да ли су лакше или теже повреде у питању, али нису животно угрожени – наводе из полиције.

Саобраћајна несрећа у којој су учествовали аутомобили „мерцедес“ и „ауди“ догодила се око 19.00 часова.

Увиђај је у току, а о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Саобраћај је и даље преусмјерен на алтернативне правце.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
91%
0.3m/s
6%
Пон
27 °
Уто
24 °
Сре
26 °
Чет
27 °
Пет
26 °