Алармантни подаци из КЦУС: Сарајево поново има највише новозаражених

- Оглас -

Нових 287 обољелих од вируса корона регистровано је у Федерацији БиХ након тестирања 445 узорака у Клиничком центру Универзитета у Сарајеву.

Поново је највише новозаражених регистровано у Кантону Сарајево – 225. У Фојници је 17 нових случајева, Зеници 16, Горажду 15, у Травнику девет, Олову три, а по један у Јајцу и Доњем Вакуфу.

На Подхрастовима су 93 пацијента, од којих 20 има веома тешку клиничком сликом и налази се на интензивној њези.

ИЗВОРРТРС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15.6 ° C
15.6 °
15.6 °
74%
0.1m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
28 °