back to top
7. фебруар 2025.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Данас облачно и топло, киша у већини предјела

- Оглас -

У Републици Српској и Федерацији БиХ данас ће бити облачно вријеме са кишом у већини предјела и топло за ово доба године, са температуром од пет до 17 степени Целзијусових.

Ујутро и током већег дијела дана у јужним и југозападним крајевима падаће киша, местимично уз пљускове и грмљавину, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

У сјеверним и сјевероисточним крајевима биће углавном суво и промјенљиво облачно вријеме, топло за ово доба године.

На високим планинама киша може прећи у сусњежицу или снијег. Увече и током ноћи и даље са падавинама, углавном у јужнијим крајевима.

Дуваће слаб до умјерен јужни вјетар, у току ноћи и јутра са јаким ударима, саопштено је из Федералног хидрометеоролошког завода

Температура ваздуха у 7.00 часова: Бјелашница минус један, Чемерно три, Хан Пијесак пет, Фоча и Иван седло шест, Вишеград, Соколац и Ливно осам, Билећа и Бихаћ девет, Мркоњић Град, Ниви Град, Србац, Градачац и Сарајево 10, Бијељина, Требиње и Зеница 11, Добој и Мостар 12, Приједор 13, Неум и Тузла 14, те Бањалука 15 степени Целзијусових.

Висина сњежног покривача: Чемерно 58, Хан Пијесак 30, Калиновик 20 центиметара.

Редакција
Редакцијаhttps://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
1.4 ° C
1.4 °
1.4 °
55 %
2.1kmh
9 %
Пет
5 °
Суб
8 °
Нед
8 °
Пон
7 °
Уто
3 °