Фото: Катера

Одборници Скупштине града Источно Сарајево разматраће на сједници у уторак, 23. марта, извјештаје о раду и финансијском пословању у прошлој години предузећа чији је оснивач град, као и план пословања за текућу годину.

На дневном реду сједнице је и извјештај о утрошку финансијских средстава датих средњим школама у 2020. години и план утрошка за 2021. годину по буџету града Источно Сарајево, саопштено је из Градске управе.

Одборници ће разматрати и информацију о издатим еколошким дозволама на подручју града Источно Сарајево за протеклу годину и информацију о стању борачко-инвалидске заштите на подручју града.

На Скупштини би требало да буде усвојена одлука о измјенама и допунама Одлуке о комуналним накнадама и одлука о измјенама и допунама Одлуке о комуналним таксама на подручју града Источно Сарајево.

На деневном реду је и именовање чланова Управног одбора Градске развојне агенције Источно Сарајево.

Почетак сједнице је у 10.00 часова.