Ускоро вакцинација новинара, сниматеља и фоторепортера у Српској

- Оглас -

Ускоро ће почети вакцинација новинара, сниматеља и фоторепортера против ковида 19 у организацији Института за јавно здравство Републике Српске и Удружења новинара Српске, саопштено је из овог удружења.

Услов за вакцинацију је пребивалиште у Републици Српској, а ово право остварују новинари, сниматељи и фоторепортери без обзира на то да ли су чланови овог удружења, наведено је у саопштењу.

Медијске куће треба да до понедјељка, 10. маја, доставе списак радника који испуњавају услове и желе да се вакцинишу на адресу електронске поште Удружења udruzenjenovinara.rs@gmail.com.

Уз име, презиме, рубрику новинар/сниматељ/фоторепортер и контакт телефон неопходно је уписати први избор и замјенску опцију вакцина доступних у Републици Српској, за коју би се колеге опредијелиле, наводи се у саопштењу.

– Након што надлежни у Институту анализирају списак, саопштићемо практичне детаље вакцинације наше групе уврштене у приоритетне за заштиту у Српској – додаје се у саопштењу Удружења новинара Републике Српске.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
50%
3.3m/s
100%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
25 °
Пет
28 °