Необична вјечања постала ХИТ НА МРЕЖАМА: Багером долазе по младу, сватови на весеље иду трактором (ВИДЕО)

- Оглас -

Једна сасвим необична свадба у Кисачу постала је прави хит на друштвеним мрежама. Наиме, младенци су се са сватовима кроз село провозали трактором.

Са звучника се чула традиционална словачка музика, а словачки народ има традиицију да се у националној ношњи прође кроз село уз музику, пише НСуживо.

Недавно је слично славље изазвало пажњу када се пред младином капијом паркирао, ни мање, ни више, него багер. С обје стране стајали су мушкарци који су се држали током вожње, а младожења, хармоникаш и , претпостављамо, кум стајали су у кашики багера која је била високо подигнута.

Када су стигли пред кућу, кашика се спустила како би они које је багер превезао сишли са ње. Комшије су изашле испред кућа, а силазак младожење за багера дочекан је овацијама.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Објава коју дели Napuštena mesta Srbija (@sav_taj_ludi_balkan)

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
light rain
10.6 ° C
10.6 °
10.6 °
96 %
1.5kmh
100 %
Суб
13 °
Нед
19 °
Пон
20 °
Уто
17 °
Сре
14 °