Због пуцања цијеви на транзиту, у Улици Груја Новаковића, ЈКП „Соколац“ обуставило је испоруку гријања за комплетан горњи дио града односно корисницима услуга у Улици Радомира Нешковића, Гласиначкој улици, као и зградама шумарства, општине, Домa здравља.

Вршилац дужности директора ЈКП „Соколац“ Огњен Ђурковић истакао је да су екипе радника од јутрос на терену.

-У току дана покушали смо да санирамо проблем без прекида испоруке гријања за горњи дио града, али како нисмо успјели, били смо принуђени на овај корак. Очекујем да ће ујутру бити ријешен – додао је Ђурковић.

Према његовим ријечима поновно успоставање уредног централног гријања требало би да буде сутра у току дана.

Рођена 28. августа 1989. године у Зеници. Основну школу и гимназију завршила у Сокоцу. Дипломирала је Новинарство 2013. године на Филозофском факултету Универзитета у Источном Сарајеву. У ЈП "Инфо центар" Соколац запослена од 2015. године. Тренутно обавља функцију главног и одговорног уредника.