Жути метеоаларм због магле која смањује видљивост

- Оглас -

За већину крајева у Републици Српској и Федерацији БиХ, јутрос је издато жуто упозорење на маглу која смањује видљивост.

На подручју бањалучке регије и простора уз ријеке Уну, Сану и Саву до Семберије, те на подручју Фоче и Вишеграда видљивост је мања од 200 метара, објављено је на сајту Метеоаларма. Магле има и у котлинама и уз ријечне токове на подручју Сарајева, Тузле и Бихаћа.

На путевима у котлинама и поред ријека магла смањује видљивост, коловози су клизави у вишим крајевима и преко превоја, а измјене у одвијању саобраћаја актуелне су на дионицама на којима се изводе радови, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

До повремене обуставе због радова долазиће на магистралном путу Брод на Дрини-гранични прелаз Шћепан Поље од 8.00 до 16.00 часова.

Измјене због радова су актуелне, у тунелу Kаловита брда /Љубогошта-Пале/ и тунелу Чељиговићи /Лапишница-Љубогошта/. Због извођења деминерских радова повремене обуставе су у Војковићима, у Улици Друге сарајевске бригаде-Kрупац /Улица Равногорска/.

У ФБиХ се због радова на дионици ауто-пута Kакањ-Високо преко моста у насељу Добриње и Подлугови-Сарајево сјевер саобраћа се двосмјерно, супротном траком од зоне радова. Kада је ријеч о граничним прелазима, јутрос нема дужих задржавања.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
25.9 ° C
25.9 °
25.9 °
34%
5.8m/s
11%
Нед
25 °
Пон
20 °
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
23 °