У петак навече младић из Гацка иницијала Д.К. (27) избо је два брата Б.Г. (27) и Ђ.Г. (27) такође из Гацка, а брзом реакцијом полиције, ухапшен је јуче.

АТВ незванично сазнаје да су се Гачани прије туче прво посвађали у дискотеци у Невесињу након чега их је обезбјеђење раздвојило и избацило.

Након тога, креће дописивање преко друштвене мреже Фејсбук.

Како сазнајемо, тим путем су договорили сусрет пред кућом Д. К. како би се обрачубали, што се и десило.

Том приликом, један од оштећених је задобио теже повреде те ће данас хеликоптером Хеликоптерског сервиса Српске бити пребачен на УКЦ.

Нападач Д.К. је након обраде у полицији предат је Окружном тужилаштву Требиње, а под сумњом да је починио убиство у покушају према особи иницијала Б.Г. и нанио тешке тјелесне повреде особи иницијала Ђ.Г.

Како незванично сазнаје АТВ, ради се о Драгомиру К. (1994). који је нанио повреде браћи Богдану и Ђорђу Г. (1994).