Фото: С.Рајић

Организација Црвеног крста Републике Српске ове године обиљежава тридесет година рада и постојања под мотом – „30 година стазама хуманости“. Поводом обиљежавања овог јубилеја, општинска организација Црвеног крста „Романија “ организовала је низ активности, међу којима је била и јучашња Акција мјерења крвног притиска и шећера у крви.

Фото: С.Рајић

Акција је организована у сарадњи са Јавном здравственом установом Дом здравља Др Љубомир Ћеранић, а одржана је јуче у улици Цара Лазара са почетком у 12 часова.

Рођена у Сарајеву 1987. године. Основно и средње образовање стекла у Сокоцу. Студије новинарства завршила на Филозофском факултету на Палама 2011. године. Новинарску каријеру започела 2012. у ЈП „Инфо Центар“ Соколац у коме задржала до 2014. године. Од јуна 2014. обавља послове самосталног стручног сарадника за односе са јавношћу у кабинету начелника општине Соколац.