У Шангају постоји ресторан у коме пада снег по гостима! (ВИДЕО)

- Оглас -

У Шангају постоји ресторан у коме посетиоци могу да уживају у оброку док снег пада по њима.

Реч је о ресторану у округу Минханг, који својим гостима, поред хране, нуди живу музику, ЛЕД екране који покривају цео плафон и светлосне представе.

За добру атмосферу заслужан је ди-џеј који пушта електронску музику, а на менију је и улична храна и пиво, а занимљив је и начин сервирања одређене хране.

Наиме, специјалитет ресторана је кофа шкампа која се изнесе на сто, прелије алкохолом и потом запали. Ресторан својим гостима нуди и могућност да поделе слике својих љубимаца на великом екрану, а затим сви могу да уживају у фотографијама своје, на пример мачке

Ресторан има специјалну машину за пену која све госте прска водом са сапуном преноси “Смарт Шангај”.

Снег пада три пута дневно, у 8 ујутру, у 22 сата и у поноћ. У 22 сата снег се претвара у ружичасте латице које падају са плафона. Ресторан је наводно изузетно популаран.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
22.8 ° C
22.8 °
22.8 °
54%
3.6m/s
63%
Пет
21 °
Суб
27 °
Нед
29 °
Пон
21 °
Уто
27 °