Јевтић: Ноћ протекла напето, најважније сачувати мир

- Оглас -

Потпредсједник Српске листе Далибор Јевтић изјавио је да је ноћ на Косову и Метохија протекла напето, послије посљедњих потеза Приштине, чији је циљ да српски народ буде протјеран са Космета.

Јевтић је рекао да су људи у Косовској Митровици узнемирени и да је најважније да се сачува мир.

– Српски народ ће на томе истрајати без обзира на све притиске, али то не значи да ћемо их трпети без демократског и одлучног одговора – рекао је Јевтић за ТВ Прва.

Он је указао да Срби на Косову и Метохији деценијама живе у тешким околностима, али да никад није био тежи положај српског народа усљед свега што власт у Приштини ради.

– Предсједник /Србије Александар/ Вучић је свакодневно са нама у комуникацији и чини све да се сачува мир – рекао је Јевтић.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
70%
0.8m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
21 °