Министарство рада и борачко инвалидске заштите расписало је Јавни позив за подношење захтјева ради упућивања 750 ратних војниих инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата Републике Српске у бањско – климатске здравствене установе.

Овај позив се упућује ратним војним инвалидима од I до X категорије и члановима породица погинулих бораца Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске којима је бањска рехабилитација неопходна као наставак лијечења и опоравак у складу са пројектом бањске рехабилитације.

Реализација Пројекта бањске рехабилитације трајаће до 31. октобра 2023. године и одвијаће се у смјенама сваких 10 дана по утврђеним списковима корисника. Појединачни боравак корисника у бањско климатским установама трајаће 10 дана.

Јавни позив објављен је и на Огласној табли општине Соколац 03.04.2023.године, а рок за пријаву је 19.04.2023.године.

Текст Јавног позива можете преузети ОВДЈЕ.