Ухапшен вехабија у Београду, планирао и позивао на хаос

- Оглас -

Због због постојања основа сумње на извршење кривичног дела тероризам, координисаном акцијом БИА и МУП, јутрос у 10 сати, ухапшен је Армин Алибашић, екстремни сљедбеник вехабизма из Новог Пазара.

Како сазнају „Новости“, Алибашић је ухапшен након његове објаве на друштвеној мрежи Фејсбук током претходних дана, у којој је истакао да је „некада потребно узети правду у своје руке“.

Уз то, наводио је и како је „заиста снага у гађању“, објавивши у прилогу и видео снимак како користи ватрено оружје у једној стрељани на подручју Београда.

Иначе, он се у септембру 2022. године преселио у Београд, па је организован и претрес објекта, гдје је боравио на Општини Звездрара.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
23.6 ° C
23.6 °
23.6 °
54%
1.8m/s
0%
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
32 °
Уто
32 °