back to top
11. фебруар 2025.

12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује! 

Руски представник у УН: Самопрозвани високи представник у БиХ преузео читав низ функција

- Оглас -

Стални представник Русије при УН Василиј Небензија рекао је данас на сједници Савјета безбједности да је политичка криза у БиХ постала реалност и да изазива све већу забринутост.

Небензја је рекао да западни актери подривају Дејтонски мировни споразум чији су кључни принципи угрожени.

Он је истакао да Савјет безбједности не смије занемарити чињеницу да пред његовим очима БиХ постаје колонијални ентитет којим отворено манипулишу Вашингтон и Брисел.

– Имају и самопрозваног високог представника који је сам преузео читав низ државних функција, чак и на законодавном нивоу. Псеудо-високи представник је разведен од стварности, то је јасно видљиво у његовом извјештају. Изражавам жаљење што Савјет безбједности УН-а прима такве измишљоте – рекао је руски представник на сједници СБ УН посвећеној стању у БиХ.

Он је позвао СБ на читање Извјештаја Владе Републике Српске.

Редакција
Редакцијаhttps://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
0.2 ° C
0.2 °
0.2 °
82 %
0.4kmh
100 %
Уто
6 °
Сре
6 °
Чет
5 °
Пет
4 °
Суб
-2 °