МУП Србије: Ухапшене двије особе, заплијењено око 130 килограма марихуане (ВИДЕО)

- Оглас -
Фото: Тањуг

Припадници Министарства унутрашњих послова Србије, Управе криминалистичке полиције у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Н. Н. (1994) и М. К. (1991) из Новог Сада, због постојања основа сумње да су извршили кривично дјело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Претресом изнајмљеног стана у Херцеговачкој улици у коме су осумњичени боравили, полиција је пронашла пакете са марихуаном, укупне тежине око 130 килограма, саопштио је МУП Србије.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити спроведени Вишем јавном тужилаштву у Београду.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
22.6 ° C
22.6 °
22.6 °
64%
3.9m/s
57%
Уто
22 °
Сре
22 °
Чет
24 °
Пет
29 °
Суб
29 °