Права драма одвијала се синоћ у Зеници, тачније код ХАСА у улици Аска Борића, када је мушкарац претукао дјевојку (29), сазнаје “072инфо”.

Посебно забрињава чињеница да се овај инцидент дешавао на очиглед бројних грађана, а који су нијемо посматрали како човјек туче жену, додаје портал.

Иако је задобила повреде, по доласку полиције несретна жена није жељела пријавити наношење повреда.

Према ријечима дежурног службеника у Оперативном центру Министарства унутрашњих послова (МУП) Зеничко-добојског кантона (ЗДК), ради се о пару ромске националности са подручја Београда.

„Дјевојка је одустала од пријаве. Они су из Београда, бораве у Зеници, изнајмили су стан. Према ономе како су изјавили; дошло је само до мање препирке“, кажу из полиције за “072инфо”.

Како се даље сазнаје, пар је претходно прокоцкао већи износ новца у кладионици, близу 20.000 КМ, што би могао бити могући мотив за овај инцидент.

На лицу 29-годишње дјевојке биле су видљиве повреде, а цијели случај пријавила је одговорна Зеничанка која је свему свједочила излазећи из маркета.