Додик: Вукановић под окриљем америчке Амбасаде предузима активности на заустављању пројеката Српске (ВИДЕО)

- Оглас -

Предсједник Републике Српске Милорад Додик рекао је да је у посједу дописа обавјештајне заједнице у којем се наводи да је лидер Листе за правде и ред Небојша Вукановић под окриљем америчке Амбасаде у БиХ и Националног демократског института у Сарајеву усмјерен на организовање одрживих протеста против власти у Српској.

Додик је на посебној сједници Народне скупштине Републике Српске рекао да се у овом допису наводи да Вукановић налоге прима од Авде Авдића, који је био у параобавјештајној структури СДА и доказани је антисрбин.

– У допису се наводи гдје су се састајали и колико пута – рекао је Додик и показао народним посланицима овај документ.

Додик је додао да се у допису обавјештајне заједнице наводи да је Вукановић „корисни идиот“ и да је за заустављање корисних пројеката у Републици Српској.

ИЗВОРРТРС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
scattered clouds
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
74 %
2.7kmh
40 %
Нед
17 °
Пон
20 °
Уто
19 °
Сре
16 °
Чет
19 °