Источно Ново Сарајево: Комплетан Општински одбор ДЕМОС-а прешао у Уједињену Српску

- Оглас -

Комплетан Општински одбор ДЕМОС-а Источно Ново Сарајево, укључујући одборнике у Скупштини општине, прешао је у Уједињену Српску (УС), сазнаје „Глас Српске“.

– Из ДЕМОС-а је у УС отишао комплетан општински одбор са предсједником актива жена,младих и са предсједницима мјесних одбора – каже саговорник „Гласа“.

У УС су, између осталих, прешли замјеник начелника општине Источно Ново Сарајево Александар Костовић, директор „Топлана“ Источно Ново Сарајево Дејан Берјан, одборник и директор ОИЕ Пале Драган Ћућило, одборник Бојан Перишић и савјетник начелника општине Бојана Јанковић.

Више информација биће познато током дана.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
50%
3.3m/s
100%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
25 °
Пет
28 °