Српска богатија за 17 беба

- Оглас -

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 17 беба – девет дјевојчица и осам дјечака, речено је у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци – 11, потом у Приједору и Бијељини по двије, те у Фочи и Градишци по једна.

У Бањалуци је рођено пет дјевојчица и шест дјечака, у Приједору дјевојчица и дјечак, у Бијељини двије дјевојчице, у Фочи дјевојчица, а у Градишци дјечак.

У породилиштима у Добоју, Зворнику, Требињу, Невесињу и Источном Сарајеву у протекла 24 часа није било порођаја.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
scattered clouds
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94%
1m/s
37%
Пон
24 °
Уто
25 °
Сре
27 °
Чет
15 °
Пет
12 °