У Српској рођено 20 беба

- Оглас -

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 20 беба, од којих је 10 дјевојчица и 10 дјечака.

Највише беба рођено је у Бањалуци – девет, у Источном Сарајеву, Добоју и Градишци рођене су по двије бебе, Зворнику, Приједору, Фочи, Бијељини, Требињу по једна.

У Бањалуци су рођене четири дјевојчице и пет дјечака, у Источном Сарајеву два дјечака, у Градишци и Добоју по једна дјевојчица и дјечак, у Зворнику, Приједору, Фочи, Бијељини по једна дјевојчица, у Требињу један дјечак.

У породилишту у Невесињу није било порођаја у протекла 24 часа.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
22.4 ° C
22.4 °
22.4 °
54%
1.7m/s
3%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °