Николина Шљивић напушта клуб ДНС-НПС

- Оглас -

Николина Шљивић, посланик у НСРС, напушта клуб ДНС-НПС и од сада ће дјеловати као независни посланик, потврдила је Шљивићева за Провјерено.

-Након 12 година политичког ангажмана напустила сам Демократски народни савез – рекла је она за Провјерено.

Шта је разлог изласка из досадашњег клуба, Николина Шљивић не открива јер, како каже, то није од јавног значаја.

Синоћ је о својој одлуци обавијестила предсједника Народне скупштине Ненада Стевандића и руководство клуба у којем је била.

Ненад Нешић, предсједник ДНС-а, није одговарао на позиве.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
77%
1m/s
0%
Суб
20 °
Нед
30 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
30 °