Преминуо глумац Небојша Чолић

- Оглас -

Глумац Небојша Чолић преминуо је са 68 година, саопштило је Народно позориште у Суботици.

Чолић је рођен 1957. године у Сарајеву, гдје је завршио драмски студио у класи професора Рејхана Демирџића.

Први професионални ангажман остварио је 1980. године у Народном позоришту у Ужицу, а у сезони 1984/1985. био је ангажован у Народном позоришту у Суботици.

Од 1993. године био је члан позоришта КПГТ у Београду, а од 1997. године дјеловао је као самостални умјетник.

У пензију је отишао из Суботичког позоришта, гдје је у ансамблу Драме на српском језику остварио велики број запажених улога.

Вријеме и мјесто сахране Небојше Чолића биће накнадно објављени.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
14.1 ° C
14.1 °
14.1 °
84%
0.4m/s
2%
Чет
25 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
29 °