У Српској рођено 18 беба

- Оглас -

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 18 беба, седам дјевојчица и 11 дјечака.

Највише беба рођено је у Бањалуци – осам, потом у Бијељини пет, те у Добоју, Зворнику, Невесињу, Градишци и Источном Сарајеву по једна.

У Бањалуци су рођене двије дјевојчице и шест дјечака, у Бијељини три дјевојчице и два дјечака, у Добоју и Градишци по једна дјевојчица, а у Зворнику, Невесињу и Источном Сарајеву по дјечак.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
92%
0.9m/s
86%
Сре
16 °
Чет
26 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °