ПОТРАГА ЗА ТИЈЕЛОМ УБИЈЕНОГ НЕШОВИЋА – Кордони распоређени дуж Јарковачког језера код Путинаца

- Оглас -

На Јарковачком језеру траје интензивна потрага за телом несталог Александра Нешовића. Полиција користи специјализоване тимове за претрагу неприступачних делова.

У току је опсежна потрага за телом Александра Нешовића, званог Баја, чији је нестанак узбуркао јавност Србије последњих дана.

Како се може видети, на лицу места распоређене су јаке полицијске снаге, у сарадњи са припадницима Вишег јавног тужилаштва у Београду, који заједно претражују терен и околину језера у потрази за кључним доказима.

На десетине службених возила распоређено је дуж прилаза и око саме обале језера.

– Потрага траје без прекида, проверава се сваки део терена који би могао да буде значајан за истрагу – каже извор са лица места.

Присутне екипе детаљно обилазе сваки прилаз води и оближње зеленило. На појединим деловима терена могу се видети полицијска возила и припадници оперативних тимова који координисано прегледају подручје око језера.

– Истражитељи раде корак по корак. Фокус је тренутно подручје око воде и неприступачни делови терена – наводи извор.

Према информацијама, потрага је интензивирана након што је у Путинцима пронађен аутомобил за који се сумња да је коришћен за транспорт тела Александра Нешовића.

– Претрага подручја код Јарковачког језера одвија се уз појачане мере обезбеђења, док полиција користи специјализоване тимове и технику за преглед неприступачних делова терена – сазнајемо на терену. Иначе, у питању је огромна површина око самог језера која је тренутно под лупом док се претражује сваки педаљ.

У возилу су, према незваничним сазнањима из истраге, пронађени трагови крви, хируршке рукавице, као и флаше са соном киселином, за које се сумња да су коришћене у покушају уклањања трагова злочина.

Подсетимо, Александар Нешовић нестао је 12. маја након што је отишао на састанак у ресторан на Сењаку. Истрага је убрзо добила драматичан обрт када су истражитељи у локалу пронашли трагове крви и чауре, док је његов мобилни телефон пронађен у контејнеру преко пута ресторана. Више јавно тужилаштво потом је саопштило да прикупљени докази указују на то да је Нешовић убијен.

У оквиру истраге до сада је ухапшено десет особа, међу којима су и полицијски службеници.

Истражитељи сада покушавају да утврде комплетну путању кретања осумњичених након злочина, као и место на којем је тело сакривено.

Потрага, као и сама истрага о убиству Александра Нешовића и даље је у току.

ИЗВОРКурир
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
7.6 ° C
7.6 °
7.6 °
94%
2.1m/s
100%
Нед
8 °
Пон
18 °
Уто
14 °
Сре
16 °
Чет
16 °