ЗЛАТНА МИЛИЦА! Србија добила поново најсјајнију медаљу од Милице Мандић!

- Оглас -

Сјајна Милица, трећа медаља за Србију на овим Играма.

Најбоља српска теквондисткиња Милица Мандић освојила је златну медаљу на Олимпијским играма у Токију у конкуренцији изнад 67 кг.

Она је у финалној борби савладала Корејку Дабин Кор-Ли и тако је дошла до другог олимпијског злата у каријери!

Милица је одмах меч започела ударцем у главу који доноси три поена, а убрзу су стигли нови поени и било је 5:0 за српску теквондисткињу, што је био и коначан резултат прве рунде. Ривалка је убрзо узвратила и у последњу рунду ушла је са предности од 6:3.

То је значило да ће корејска теквондисткиња кренути снажно. Смањула је Корејка на 6:4, а потом је било и 6:6 новим ударцем ногом. Мандићева је узвратила једним поеном на 25 секунди пре краја, а потом је било 10:6 за Милицу!

Није више било дилеме – злато је било у њеним рукама. Бриљантна Милица Мандић је тако дошла до другог најсјајнијег одличја на Олимпијским играма после Лондона 2012. године! Њене последње Игре, завршене у најбољем могућем стилу.

Браво, Милице, браво царице!

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
58%
2.4m/s
57%
Пон
23 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
26 °
Пет
28 °