Себић донио Србији пету медаљу у Токију

- Оглас -

Стријелац Миленко Себић, у финалу дисциплине МК пушка у троставу освојио је треће мјесто, и тако донио Србији пету Олимпијску медаљу у Токију.

Себић је у финале ушао из квалификација са четврте позиције, али је одличним финишем поправио позицију и освојио своју прву медаљу.

Поред њега на стрелишту се нашао још један репрезентативац Србије, Милутин Стефановић, али је он такмичење завршио у квалификацијама на 23. позицији.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
17.3 ° C
17.3 °
17.3 °
81%
0.6m/s
82%
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
32 °
Уто
32 °