ВЛАСЕНИЦА: Изгорио „Волво“, нема повријеђених

- Оглас -

Припадници Територијалне ватрогасне јединице Власеница интервенисали су послије подне у мјесту Табана на магистралном путу Милићи-Власеница гдје се запалио путнички аутомобил „волво“, а у незгоди није било повријеђених.

Портпарол Полицијске управе Зворник Миљан Бобар рекао је Срни да је на возилу причињена знатна материјална штета.

Он је навео да се аутомобил запалио у току вожње и да је „волвом“ управљао држављанин Србије.

„Полицијски службеници предузимају мјере с циљем документовања овог догађаја“, рекао је Бобар.

Власенички ватрогасци успјели су за неколико минута да угасе пожар који је на аутомобили избио око 16.00 часова.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
25.4 ° C
25.4 °
25.4 °
51%
4.4m/s
0%
Пет
24 °
Суб
30 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °