Опљачкана бензинска пумпа у Подроманији

- Оглас -

У току протекла 24 часа на подручју Полицијске управе Источно Сарајево пријављено је једно кривично дјело, није регистровано нарушавање јавног реда и мира, а догодиле су се четири саобраћајне незгоде.

Полицијској станици Соколац, дана 02.03.2020. године пријављено је активирање аларма на бензинској пумпи у мјесту Подроманија, општина Соколац.

Полицијски службеници доласком на лице мјеста и извршеним увиђајем констатовали су да су два непозната маскирана лица оштетила панелни зид наведеног објекта и из истог отуђила за сада неутврђену количину цигарета.

У току је рад на пронаску извршилаца кривичног дјела „Тешка крађа“.

О свему обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
86%
0.3m/s
66%
Пет
28 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
23 °