ПИЈАН ИЗАЗВАО ДВИЈЕ САОБРАЋАЈКЕ: Зворничанин возио са 2,3 промила алкохола у крви

- Оглас -

Зворничанин Н.Ж. ухапшен је због тога што је за једно вече пијан изазвао двије саобраћајне несреће, речено је у ПУ Зворник.

Портпарол ове Управе Миљан Бобар рекао је да је полицији прво пријављено да Н.Ж. нарушава јавни ред и мир.

– Наиме, Полицијској станици Зворник, 05. децембра око 23 часа, пријављено је да је у мјесту Каракај, Н.Ж. нарушио јавни ред и мир виком и галамом, након чега је управљајући аутомобилом „форд” изазвао саобраћајну несрећу у мјесту Метеризе, код Зворника, оштетивши том приликом друго возило – појаснио је Бобар.

Након тога, Н.Ж. је наставио да управља аутомобилом, гдје убрзо изазвао и другу саобраћајну несрећу у Зворнику, приликом које је наступила материјална штета на возилима, док повријеђених није било.

– Током увиђаја саобраћајних несрећа, полицајци су алкотестирали Н.Ж. и тим приликом је утврђено да је имао око 2,3 промила алкохола у крви – додао је Бобар.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
13.7 ° C
13.7 °
13.7 °
92%
1.4m/s
14%
Суб
27 °
Нед
28 °
Пон
22 °
Уто
22 °
Сре
25 °