У Палама ће у суботу, 21. септембра, бити одржан 25. меморијални џудо турнир „Рајко Kушић Kуша“, на којем се очекују такмичари из Србије, Црне Горе, Хрватске и БиХ.

Из Џудо клуб „Рајко Kушић“ из Пала, који је организатор овог традиционалног турнира, саопштено је да ће такмичење бити организовано у категоријама млађи полетарци, полетарци, млађи пионири и старији пионири.

-Турнир је за нас посебно значајан јер се меморијал одржава 25 година без прекида – наводе из клуба.

Осим турнира, биће паралелно организовано и првенство Републике Српске за млађе сениоре.

Свечано отварање турнира и дефиле учесника предвиђен је за 10.30 часова, а почетак такмичења, које се одржава у Спортско-пословном центру „Пеки“, заказан је за 11.00 часова.

Рајко Kушић био је врхунски спортиста, који је у септембру 1994. године погинуо у саобраћајној несрећи у 39. години.

ИзворСРНА
Avatar
Портал Соколац-срце Романије је званични портал општине Соколац, једне од шест градских општина града Источно Сарајево, основан 13.новембра 2012.године.