Билећа домаћин јуниорског првенства РС за одбојкашице

- Оглас -

Финални турнир јуниорског првенства Републике Српске за одбојкашице биће одржан у Билећи.

На првенству ће се такмичити четири женска дбојкашка клуба. Поред домаћина ОК Херцеговац из Билеће на првенству се такмиче и ЖОК „Бимал Јединство“ Брчко, ОК „Гласинац“ Соколац и ОК „Инова“ из Бања Луке.

Прво коло јуниорског првенста РС на распореду је сутра, 23. априла. У 15 часова састаће се ОК „Инова“ и ОК „Херцеговац“.

Утакмице ће бити игране у Универзалној спортској дворани „Тијана Бошковић“ у Билећи.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
28.1 ° C
28.1 °
28.1 °
37%
2.8m/s
0%
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
31 °
Уто
32 °
Сре
30 °