Српска глумица Наташа Нинковић одушевила је публику улогом Мине у другој сезони серије „Сенке над Балканом“, а велику пажњу привукле су и сцене које има са Андријом Кузмановићем.
Наташа признаје да јој није било пријатно током снимања ових кадрова, будући да то раније није често чинила, али да је уз помоћ својих колега превазишла непријатност.
„Увек су те сцене непријатне, поготово што нисам била сигурна у себе јер нисам радила такве улоге раније. После дугих преговора, препустила сам се редитељу, поверовала и нисам погрешила. То је код нас увек клизав терен и лако може да склизне у баналонст. Као што сам рекла, уз поверење у редитеља, директора фотографије, у сектор костима, јер сви аспекти су битни, испало је веома добро“, испричала је Наташа Нинковић у интервјуу за магазин „Сторy“.
Она се осврнула и на колегу Андрију Кузмановића, за ког има само ријечи хвале.
„Мени је било непријатније. Морам да кажем да је Андрија био веома професионалан, пажљив и пун разумевања за моје несигурности. Он је диван човек и колега“, нагласила је глумица.
Наташа је отворено признала и да је погађа статус глумаца у Србији, те без длаке на језику навела да јој је смијешно када неко себе назива звијездом.
„Оно што ме дубоко вређа јесу наше плате у позориштима које су упола мање од најгорих у региону. То је разлог што се малтене не може поставити месечни репертоар, јер су људи принуђени да раде са стране за голи опстанак. Зато ми је смешно када неко каже да је звезда. Која звезда?! Са изнајмљеном гардеробом, рекламираном шминком и фризуром и спонзорским маникиром прошетају на црвеном тепиху. Инстаграм ми изгледа као покретни билборд“, рекла је она за поменути магазин.