Амфилохије: Сви моћници који су ратовали против Бога сви су пропали и нестали, па ће и ови савремени

- Оглас -

Митрополит црногорско приморски поново је позвао посланике да не подрже владин предлог закона о вјероисповести и поручио да се “преварио онај ко је мислио да је јачи од Бога”.

– Сви моћници који су ратовали против Бога сви су пропали и нестали, па ће и ови савремени, сироти моћници – рекао је Амфилохије за подгорички портал Вијести.

Он је казао да се још увијек нада да Скупштина неће потврдити “то безакоње”, јер би то, како каже био пораз Црне Горе.

– Митрополија ће наставити да се бори ако Скупштина ипак усвоји закон – рекао је Амфилохије, који је у уторак са свештенством служио литургију у Саборном храму у Подгорици.

Гласање о закону би требало да буде сутра.

ИЗВОРТањуг
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
82%
1m/s
1%
Пон
16 °
Уто
26 °
Сре
25 °
Чет
14 °
Пет
19 °