Полиција из Зворника ухапсила је јутрос Д. С. након што је затечен приликом крађе, потврђено је у Полицијској управи Зворник.

Јутрос око 02.15 часова полицији је пријављено да се у унутрашњости занатског центра у улици Трг краља Петра И Карађорђевића налази непозната особа или више њих, које ствара буку.

-По пријави су одмах поступили полицјаци који су изласком на лице мјеста затекли Д.С. осумњиченог да је провалио у трговинску радњу која се налази у склопу занатског центра, које је том приликом спријечено у даљем чињењу недозвољених радњи – потврдио је портпарол ПУ Зворник Миљан Бобар.

Предузимајући активности на расвјетљавању и документовању овог догађаја, полицијски службеници су утврдили да се он сумњичи да је претходну ноћ, провалио у четири продавнице у оквиру истог занатског центра, одакле је крао новац, парфеме, одјевне и друге предмете.