Ђоковић и српски спортисти егзалтирани због Миличиног злата у Токију (ВИДЕО)

- Оглас -

Најбољи тенисер данашњице Новак Ђоковић пресрећан је због успеха Милице Мандић која је освојила злато на Олимпијским играма. Мандићева је тријумфовала у таеквондоу, у категорији преко 67 килограма, што јој је друго олимпијско злато у каријери.

Царица Милица, како су је одмах прозвали, у финалу је победила Дабин Ли из Јужне Кореје и донела Србији прво злато у Токију.

Мандићева је тријумфовала резултатом 10:7, а то је гласно испратио и Ђоковић.

Новак је на друштвеним мрежама објавио видео на којем се види, како у друштву других српских спортиста, прославља Миличин успех.

И освајача 20 гренд слем титула очекује завршница тениског олимпијског турнира, а Новаков противник у трећем колу је Алехандро Давидович Фокина.

ИЗВОРРТС
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
50%
3.3m/s
100%
Пон
26 °
Уто
23 °
Сре
26 °
Чет
25 °
Пет
28 °