У Београду, али и у Новом Саду вечерас су постављени билборди Јелене Тривић, кандидата СДС и ПДП за предсједника Републике Српске.

Уз фотографију на билбордима је исписано „Побједа народа, Јелена Тривић са предсједника Републике Српске“.

Билборди Јелене Тривић постављени су у Београда у Карађорђевој, Кнеза Милоша, Булевар Михајла Пупина, на Новом Београду…

Такође, билборди Јелене Тривић постављени су и дуж главне улице у Земуну.

И у Новом Саду вечерас су постављени билборди Тривићеве и то у центру града – на углу Јеврејске, код Футошке и Лиманске пијаце, Спенса, Новосадској сајма, Булевара Европе.

Ово је само доказ да се у Републици Српској води борба за сваки глас између кандидата опозиције и власти Јелене Тривић и Мирка Шаровића и Милорада Додика и Жељке Цвијановић.

У недељу у БиХ биће одржани општи избори, када ће грађани да бирају нове представнике власти на нивоу БиХ, ентитетима Републике Српске и Федерације БиХ, као и кантоналне скупштине у Федерацији БиХ.

У Републици Српској се бира Предсједник и српски члан Предсједништва БиХ, као и посланици у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ и Народне скупштине Републике Српске.