Гордост је мрска Богу

- Оглас -

Гордост срца, мрска је Богу, анђелима и светитељима Његовим. Ко у себи има гордост, тај је друг ђавола. Због гордости у срцу савила су се небеса, поколебали темељи земље, замутили се бездани, побунили се анђели и претворили у демоне… Због гордости Свемогући је установио пакао и муке… за ђаволе и присталице његове… Гордост и уображеност свалили су ђавола с неба у пакао… Сви греси мрски су пред Богом, али најмкрскије од свих је гордост… јер је она својствена ђаволима.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
20 ° C
20 °
20 °
84%
1.4m/s
97%
Сре
22 °
Чет
26 °
Пет
28 °
Суб
30 °
Нед
30 °