Амиџић и Кошарац напустили сједницу Савјета министара

- Оглас -

Замјеник предсједавајућег Савјета министара Сташа Кошарац и министар финансија и трезора Срђан Амиџић напустили су данашњу сједницу Савјета министара након што је предсједавајућа Борјана Кришто почела да чита одлуке Кристијана Шмита у вези са седам институција културе у БиХ.

Кошарац је истакао да ово није било на дневном реду данашње сједнице, те да је Криштова искористила своје право да у току тачке која се тиче текућих питања прочита ове одлуке.

„Да је ово било на Колегијуму не би добило моју подршку, као замјеника предсједавајућег“, рекао је Кошарац новинарима у Сарајеву.

Напуштањем Кошарца и Амиџића сједница је завршена, јер не постоји кворум за рад.

На дневном Савјета министара данас је био Приједлог одлуке о одобравању средстава текуће буџетске резерве буџета институција БиХ и међународних обавеза БиХ за ову годину.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
14.2 ° C
14.2 °
14.2 °
57 %
4.2kmh
92 %
Пет
13 °
Суб
13 °
Нед
17 °
Пон
10 °
Уто
6 °