Вишковић: Романијапутеви градиће трећу траку преко Романије

- Оглас -

Вршилац дужности директора Аутопутева Републике Српске Радован Вишковић рекао је да је завршен жалбени поступак у вези са изградњом треће траке преко Романије и да су Романијапутеви добили уговор за градњу.

Вишковић је рекао да је јуче о том пројекту разговарао са директором предузећа Путеви Републике Српске Мирославом Јанковићем, те да је добио информацију да је завршен жалбени поступак.

– Добио сам информацију да ће можда и данас, у току дана, бити потписан уговор са Романијапутевима за градњу треће траке преко Романије, према Хан Дервенти – каже Вишковић.

Он је додао да је скоро годину дана потрошено због жалбеног периода и уложених жалби.

– Таква је законска процедура. Такав је Закон о јавним набавкама. Процедура се мора испоштовати – поручио је Вишковић за Срну.

ИЗВОРСРНА
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
broken clouds
19.6 ° C
19.6 °
19.6 °
48%
3.7m/s
71%
Суб
18 °
Нед
26 °
Пон
22 °
Уто
21 °
Сре
22 °