Српска пјевачица Драгана Мирковић вечерас, 27. септембра, пред бројном публиком одржала је дугоочекивани концерт у сарајевској дворани Зетра.
Концерт је отворила великим хитом „До посљедњег даха“, а публика је током вечери имала прилику уживати у неким од њених највећих хитова.
Подсјетимо, пјевачица је цјелокупан хонорар пред сам наступ уплатила удружењу Помози.ба.
На Фејсбук страници удружења Помози.ба прије два дана открили су да је звијезда народне музике Драгана Мирковић цјелокупну зараду од концерта у Сарајеву одлучила донирати у хуманитарне сврхе.
„Једна од највећих музичких звијезда Балкана, Драгана Мирковић, показала је још једном своју огромну хуманост. Цјелокупан хонорар од концерта који ће се одржати 27. септембра у дворани Зетра у Сарајеву, одлучила је донирати у хуманитарне сврхе“, навели су у објави.
Открили су како је већ уплатила 20.000 КМ у Фонд за лијечења Удружења Помози.ба, те напомињу: „Још једном је доказала да њена емпатија и љубав према људима надилазе све границе“.



