САД шаље око 4.000 војника на границу са Мексиком

- Оглас -

Пентагон шаље 3.750 војника на југозападну границу са Мексиком ради пружања додатне подршке граничарима, саопштено је данас из америчког Министарства одбране.

У саопштењу се наводи да ће овим бити повећан број снага у активној служби који врше подршку агентима Царине и заштите граница на око 4.350.

Додатне снаге биће распоређене на три мјесеца.

Пентагон је у октобру, непосредно пред одржавање избора за Конгрес, први пут одобрио распоређивање војника у активној служби на границу са Мексиком.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
44%
1.8m/s
1%
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
22 °
Пет
25 °
Суб
27 °