У петак, 22. новембра представа „Маша и Медо“

- Оглас -

У петак 22. новембра у 19 часова у просторијама ВУБ-а, у организацији Установе за културу „Перо Косорић“ Соколац, одржаће се представа“ Маша и Медо“ у епизоди Злоћко.

Представа едукативно забавног карактера, Маша, преслатка дјевојчица са најљепшим осмијехом не свијету, освојила је и срце једног медјведа који јој је постао најбољи пријатељ. Маша слави рођендан и пресрећна је што ће јој на рођенданску забаву доћи све животиње из шуме, међутим Злоћко (који је страшан и има посебне моћи) је заледио цијелу шуму и њене становнике, украо је рођенданску торту, и жели да поквари Машину забаву! Позивамо све другаре да заједно са Машом и Медом учествују у овој авантури, и помогну нашим јунацима да направе журку упркос Злоћку који увек прави пометње у шуми и ремети све планове.

Играју: Вања Кртолина и Душан Ранковић

Адаптација и режија: Душан Ранковић

Цијена улазнице је 3 КМ.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
44%
1.8m/s
1%
Уто
23 °
Сре
24 °
Чет
22 °
Пет
25 °
Суб
27 °