Начелник општине Рогатица Милорад Јагодић наредио је хитну дезинфекцију јавних објеката, површина и превоза у оквиру борбе против ширења вируса короне.

У наредби се налаже хитна дезинфекција Јавне установе за предшколско образовање и васпитање “Бамби”, Дома здравља “Др Зоран Митровић”, Центра за социјални рад, зграде општине, Основне школе “Свети Сава”, Средњошколског центра “27. јануар” и свих спортских објеката.

Налаже се дезинфекција Аутобуске станице “Арома”, Шумског газдинства “Сјемећ”, Народне библиотеке “Војислав Лубарда”, Центра за културу и спорт “Раденко Мишевић” и Радне јединице Пошта Српске.

За потребе дезинфекције биће ангажована Јавна здравствена установа Дом здравља “Др Зоран Митровић”.