БЈЕЛИЦА ЧЕСТИТАО ДАН ВОЈСКЕ РС: “Војска РС заштитила српски народ”

- Оглас -

Начелник општине Соколац, Милован Бјелица свим припадницима Војске Републике Српске и њиховим потомцима честитао је 12. мај, дан када је створена Војска Републике Српске.

,,У име општине Соколац, легендарне Романије и своје лично име, свим припадницима Војске Републике Српске, Трећег пјешадијског /Република Српска/ – пука Оружаних снага БиХ, упућујем искрене честитке поводом 12.маја Дана Војске Републике Српске. Војска Републике Српске као одбрамбена војска, у складу са Уставом и законом, заштитила је народ Републике Српске, одбранила своју територију и дала велики допринос стварању и одбрани Републике Српске. Са посебним поштовањем сјећамо се погинулих, умрлих и несталих бораца ВРС. Велико поштовање породицама погинулих бораца и ратним војним инвалидима. Увјерен сам да ће Трећи пјешадијски /Република Српска/ пук, наставити да његује традицију, вриједности и историјско наслијеђе Војске Републике Српске“ – наводи се у честитики начелника Бјелице.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
89%
0.2m/s
43%
Чет
26 °
Пет
29 °
Суб
29 °
Нед
31 °
Пон
23 °