ДР МИЛОВАН БОЈИЋ О ОЦУ ДЈЕЧАКА КОЈИ ЈЕ ИЗВЕО МАСАКР: Сјајан љекар и човјек, у шоку сам шта дијете уради

- Оглас -

Проф. др Милован Бојић, дирекотр Института за кардиоваскуларне болести „Дедиње“ каже за Курир да је у шоку након масакра у београдској основној школи, који је починио син познатог радиолога који је до пре две године радио на „Дедињу“.

– Не могу да дођем себи, не разумем шта се догодило. О оцу тог дечака све најбоље могу да кажем. Он је сјајан и доктор и човек. А о колеги доктору могу да кажем дсамо најбоље – изванредан човек и стручнајк, сјајан је однос имао према колегама и према пацијентима. До пре две године је радио код нас, дете никада у животу нисам видео – каже за Курир Бојић.

Подсетимо, у пуцњави која се јутрос догодила у Основној школи „Владислав Рибникар“ на Врачару убијено је осморо деце и радник обезбеђења, док су шесторо деце и један наставник школе рањени и тренутно су збринути у Ургентном центру и Тиршовој.

УБИЈЕНО ОСМОРО ДЈЕЦЕ И РАДНИК ОБЕЗБЈЕЂЕЊА: Шесторо ученика и наставник рањени

ИЗВОРКурир
Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
few clouds
7.7 ° C
7.7 °
7.7 °
81 %
2.1kmh
16 %
Суб
13 °
Нед
16 °
Пон
11 °
Уто
5 °
Сре
9 °