Данас око 11 часова у центру Сокоца очајнички је од стране одборника у СО Соколац Милана Јоловића нападнут начелник општине Милован Бјелица.

Тим поводом хитно се огласио начелник који је случај пријавио Полицијској станици Соколац.

„Данас сам у граду чији сам начелник доживио непријатност какву нисам за тридесет година бављења политиком.

Одборник СНСД-а ме је јавно вријеђао и пријетио ми због неког наводног напада на предсједника општинског одбора СНСД-а. Милан Јоловић ми је псовао мајку и пријетио. О свему ћу обавијестити полицију.

Знајући да Јоловић има обичај да се физички обрачунава са својим сарадницима, радницима и колегама, сматрам да је и моја безбједност угрожена.

Фрустрираности се морају на другачији начин каналисати, насиље није рјешење већ извор додатних проблема“ – истиче се у саопштењу начелника Бјелице.