У Источном Новом Сарајеву сутра ће бити одржана традиционална манифестација “Избор спортисте општине за 2018. годину”.

Општинска управа, у сарадњи са спортским колективима, врши избор спортисте године, а истовремено сумира и промовише достигнућа спортиста, те спортских радника и колектива, саопштено је из општинске управе.

Савјет за спорт, према Правилнику о избору спортисте године, осим избора за најбољег спортисту, прогласиће и најуспјешнији спортски колектив, најуспјешније спортисте по гранама спорта у категорији најперспективнијих, најуспјешнијег тренера и најуспјешнијег спортског радника.

Манифестација, коју организује општинска управа, биће одржана у просторијама Културног центра са почетком у 19.00 часова.