ПИСМА ЧИТАЛАЦА: Депонија у Винчи боље изгледа од Сокоца!

- Оглас -

Јавно комунално предузеће „Соколац“ је у блокади већ други мјесец. Уз дата обећања радницима, смеће се почело јуче одвозити али је и даље видљиво на многим локацијама у граду коме и даље пријети еколошка катастрофа!

На адресу наше редакције обратила се Љиљана Хаџистевић чије писмо преносимо у цијелости.

„Поштовани, Соколац је леп градић, нисам била од прошлог лета, данас кад дођох, па остадох у шоку, од количине ђубрета. Колера куца на врата. Зар Васкрс тако дочекујете? Брука и срамота, брука је и што не одвозите ђубре из околних села, у Бијељини камион долази 1 недељно у село удаљено 16 км. Зар нисте у стању одвести ђубре? Писала сам за села пре короне, никада нисам добила одговор. Прво се обраћам општини Соколац, а обавестићу сва средства информисања као и кабинет председника Републике Српске. Довољно сам школована, да све то знам да урадим. Очајна сам затеченим стањем, депонија у Винчи боље изгледа од Соколца“ – навела је Хаџистевићева.

Редакција
Редакцијаhttp://www.opstinasokolac.net
12 година са Вама из ❤️ Романије - Љубав побјеђује!
ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ

ПОСТАВИ ОДГОВОР

Молимо унесите коментар!
Овдје унесите своје име

НАЈНОВИЈЕ

ПОСЛЕДЊИ КОМЕНТАРИ

Sokolac
overcast clouds
22 ° C
22 °
22 °
47%
2.5m/s
100%
Пон
23 °
Уто
25 °
Сре
24 °
Чет
14 °
Пет
20 °